Tekirdağ Süleymanpaşa LCD Led TV Duvara Montajı

 

Tekirdağ LCD Led Tv duvara montajı konusunda marka ve model fark etmeksizin en kaliteli hizmeti vermek amacıyla tecrübeli ekip arkadaşlarımızla yanınızdayız. LCD, LED TV ve Plazma Televizyonlar dahil olmak üzere her model televizyonu itina ve büyük bir titizlikle duvar ve yer montajı işlemlerini yapmaktayız.

Yeni taşınma, odanın dekorasyonunu düzenleme ya da televizyon değiştirme gibi durumlarda mevcut televizyonunuzun montaj işlemleri istediğiniz şekilde istediğiniz yere yapılmaktadır. Deneyimli ekibimizle birlikte dikkat edilmesi gereken noktalara özen gösterilerek yapılan montaj ve yer değiştirme işlemlerinde kaliteli bir iş çıkarmak ve müşteri memnuniyetini sağlamak amacıyla elimizden gelenin en iyisini yapmaktayız.

Montaj yapılacak alanın sağlam olmasına dikkat ederek televizyon montajı uygun kolon ve kiriş seçiminin ardından yapılmaktadır. Kolon ve kirişlerin doğru seçilmesi montaj için sağlam bir zemin sağlanması açısından oldukça önemlidir. Kolon ve kirişe montajın sağlanamadığı durumlarda oda duvarına montaj yapılacaksa vida ve düvellerin seçimi önem taşımaktadır. Zeminin malzemesine ve tuğlanın ne kadar delindiğine bağlı olarak değişebilen bu seçim sağlam bir montaj için olmazsa olmazdır. Bunun yanı sıra televizyon montajı yapılacak alanın düzlüğüne dikkat edilmelidir. Alan mutlaka bir su terazisi ile kontrol edilmeli televizyon düz bir şekilde montaj edilmelidir. Daha sonrasında montajı yapılan televizyonun son kontrolleri yapılarak mevcut bir hata olup olmadığı kontrol edilmelidir.

LCD, Led Tv, Plazma ve tüm yeni nesil televizyonların montajlarını başarılı bir şekilde yerine getirirken yukarıda bahsettiğimiz önem taşıyan konulara dikkat etmekteyiz. Sağlamlık konusuna her zaman dikkat ederek müşteri memnuniyetini oldukça önemsemekteyiz. Televizyon keyfinizi riske atmamak, depremlerde televizyonun yere düşerek vereceği olası zararları en aza indirmek için bizi tercih edebilirsiniz.

Tekirdağ Altınova Merkezi Uydu Sistemi Billur Sitesi

Tekirdağ Faaliyet Mahallelerimiz

100 Yıl. Mahallesi Anteci Servisi

Altınova Mahallesi Anteci Servisi

Atatürk Mahallesi Anteci Servisi

Aydoğdu Mahallesi Anteci Servisi

Bahçelievler Mahallesi Anteci Servisi

Barbaros Mahallesi Anteci Servisi

Cumhuriyet Mahallesi Anteci Servisi

Çınarlı Mahallesi Anteci Servisi

Çiftlik önü Mahallesi Anteci Servisi

Değirmen altı Mahallesi Anteci Servisi

Ertuğrul Mahallesi Anteci Servisi

Hürriyet Mahallesi Anteci Servisi

Karadeniz Mahallesi Anteci Servisi

Kumbağ Mahallesi Anteci Servisi

Orta cami Mahallesi Anteci Servisi

Vatan Mahallesi Anteci Servisi

Yavuz Mahallesi Anteci Servisi

Zafer Mahallesi Anteci Servisi

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hemen Bizi Arayın
error: Content is protected !!