Tekirdağ Merkezi Uydu Sistemi 0546 453 30 74

Tekirdağ merkezi uydu sistemi sorun ve kurulumlarında deneyimli ekibimizle birlikte profesyonel hizmet anlayışımızla yanınızdayız.Tek bir merkezden binadaki ya da sitedeki bütün dairelere uydu yayınının aktarılmasını sağlayan merkezi uydu sistemi günümüz teknolojisinde oldukça kullanışlıdır. Eviniz ya da siteler için ihtiyacınız olan merkezi uydu sistemlerini kaliteli bir işçilikle sizlerle buluşturuyoruz.

Tüm yaşam ve çalışma alanlarının olmazsa olmazı televizyon sistemlerini ve diğer pek çok sistemi fiber optikle entegre ederek uzun yıllar boyunca kullanmanızı sağlıyoruz. Üstelik bu işlemi mesafe ve abone sayısına bakılmaksızın yapıyoruz.Apartman ve sitelerde uygulanan ortak çanak anten sistemi ile tüm abonelere merkezi uydu sistemi üzerinden sinyal verilmesini sağlıyoruz. İstek ve taleplerinize göre uygun projelendirmeyi gerçekleştiriyoruz. Bu projelerin tasarlanmasında temel hedefimiz kullanıcı beklentisini karşılamak ve en uygun maliyetle projeyi gerçekleştirmektir.

Bireysel sistemlerdeki gibi santralden dairelere iletilen kablodan sadece bir uydu alıcısı faydalanabilmektedir. Diğer odalarında da uydu alıcısı kullanmak isteyen müşterilerimiz için santral portundan ayrıca bağımsız bir kablo indirilir. Tüm bu işlemler yapılırken kullanılacak olan çanak anten boyutları, uydu sistemi dereceleri, çanak anten santralleri ayarlanır. Doğru sistemin kurulması kaliteli bir televizyon yayını açısından oldukça önemlidir.

Burada dikkat edilmesi gereken en önemli konulardan birisi malzemenin kalitesi ve işçiliğin güvenirliliğidir. Güvenilir bir servis ağı olarak Tekirdağ uydu servis; profesyonel ekibimizle birlikte sizlerin hizmetinizdeyiz. Merkezi uydu sistemi kurulum, onarım ve bakım gibi hizmetleri de müşterilerimizin ihtiyacı doğrultusunda onlara sunuyoruz.

Apartman ve sitelerdeki kötü çanak görüntüsü ve kablo yığınlarının önüne geçebilmek ve 2000’den fazla uydu kanalını televizyonunuza yükleyebilmek için merkezi uydu sistemi paketleri hakkında bizimle iletişimi geçerek bilgi alabilirsiniz.

Tekirdağ  Faliyet Mahallelerimiz

100 Yıl. Mahallesi Anteci Servisi

Altınova Mahallesi Anteci Servisi

Atatürk Mahallesi Anteci Servisi

Aydoğdu Mahallesi Anteci Servisi

Bahçelievler Mahallesi Anteci Servisi

Barbaros Mahallesi Anteci Servisi

Cumhuriyet Mahallesi Anteci Servisi

Çınarlı Mahallesi Anteci Servisi

Çiftlik önü Mahallesi Anteci Servisi

Değirmen altı Mahallesi Anteci Servisi

Ertuğrul Mahallesi Anteci Servisi

Hürriyet Mahallesi Anteci Servisi

Karadeniz Mahallesi Anteci Servisi

Kumbağ Mahallesi Anteci Servisi

Orta cami Mahallesi Anteci Servisi

Vatan Mahallesi Anteci Servisi

Yavuz Mahallesi Anteci Servisi

Zafer Mahallesi Anteci Servisi

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hemen Bizi Arayın
error: Content is protected !!